ДЕ МОЖНА ШВИДКО І БЕЗПЕЧНО ОТРИМАТИ ГРОШІ В КРЕДИТ З ПЕРЕРАХУВАННЯМ НА КАРТУ В 2020?

Якщо у вас трапився форс мажор і гроші знадобилися ну дуже терміново, можете скористатися одним з доступних варіантів. Можете піти зі своєю проблемою в банк або ж взяти позику на короткий час в одній з МФО. Все залежить від ситуації в яку ви потрапили, а також від мети, для якої ви хочете взяти позику. Звичайно, якщо вам потрібна велика сума грошей і на тривалий період варіант один – тільки в банк. Але, якщо потрібно отримати гроші дуже швидко і повернути їх ви також плануєте швидко, краще за все співпрацювати з МФО. Вони надають можливість миттєвого кредитування на суму від кількох сотень до кількох тисяч гривень. Період користування позиченими грошима від одного до двох місяців.

Такі кредити дуже популярні і зручні. Щоб їх отримати не потрібно збирати цілий пакет документів, приносити довідку про доходи, залишати заставу або приводити з собою поручителів.

Все, що вам потрібно для оформлення:

 • залишити заявку на сайті обраної вами МФО;
 • вказати паспортні дані та ІПН;
 • написати номер карти на яку ви хочете отримати кредитні гроші;
 • залишити контакти для зворотного зв’язку.

Зазвичай для розгляду заявки потрібно не більше ніж пів години. Після того гроші надходять на вашу банківську карту або ж ви можете звернутися у відділення, щоб отримати готівку.

ПЕРЕВАГИ ЕКСПРЕС-КРЕДИТІВ.

Відзначимо, що моментальні кредити відрізняються рядом переваг, тому і користуються такою популярністю серед українців. Про ці переваги ми поговоримо далі трохи докладніше:

 • подати заявку дуже просто. Для цього вам не потрібно виходити з дому або їхати в офіс, все можна зробити через Інтернет. тільки уявіть, ви побачили рекламу, що телефон мрії продається за ціною в два рази менше звичайної, але у вас зараз немає грошей на подібну покупку. Але в руках є телефон з мобільним додатком. І витративши всього кілька хвилин ви не просто подали заявку на отримання позики, а й отримали гроші на свою карту;
 • різноманітність варіантів для погашення боргу. Ви можете повернути все відразу або робити виплати частинами через термінал самообслуговування, мобільний додаток або персональний кабінет на сайті МФО. Правда для останнього вам потрібно буде прив’язати свою карту. Важливо. Врахуйте, що гроші повернути потрібно до того, як закінчиться період користування кредитом;
 • якщо ви звертаєтеся в компанію вперше, можете отримати бонуси і приємні знижки, а також нульовий відсоток. Є на вигляд 0,01%. Постійні клієнти можуть також користуватися знижками, брати участь в акціях чи розіграшах з частими призами;
 • зручний графік роботи. Оформити кредит можна в будь-який час, вам навіть можуть не передзвонювати, а перевести гроші автоматично. Більшість МФО працюють за зручним для клієнтів графіком 24/7;
 • МФО не важливий ваш кредитний рейтинг, а ось банки приділяють цим пунктом величезну увагу. Якщо ж ви будете вчасно повертати позичені гроші зможете істотно поліпшити свою кредитну історію;
 • якщо ви хочете скористатися кредитуванням, вам варто звертатися до надійних і перевірених компаніям, тоді ви будете захищені від шахраїв. Зазвичай такі фірми часто мигочу в рекламі, про них говорять клієнти на вулиці або входять в число рейтингових компаніях на різних ресурсах.

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ.

Не дивлячись на те, що МФО відрізняються лояльними умовами до клієнта, існує ряд вимог, які вони висувають до своїх клієнтів. Далі ми поговоримо про них трохи докладніше:

 • щоб отримати кредит, потенційному клієнтові повинно виповниться 18 років, а максимальна вікова планка це 75 років;
 • клієнт повинен бути громадянином України і мати постійну прописку;
 • період використання кредитних коштів може бути різний, один день або кілька місяців;
 • ви можете скористатися послугою пролонгації – відстрочити день виплати боргу. Максимальний термін на який можна відстрочити виплату – один місяць;
 • якщо ви не будете вносити вчасно обов’язкові платежі, процентна ставка може істотно вирости, наприклад від 0,1% до 3 на добу. але врахуйте, що такий варіант можливий тільки якщо ви не будете платити протягом трьох місяців.

Для тих користувачів нашого сайту, які зацікавлені в послугах МФО ми зібрали найбільш популярні компанії. вони займаються тим, що оформляють кредити з подальшою виплатою на карту. За допомогою наших підказок ви без проблем виберете той варіант, що підходить вам найбільше.

СПИСОК МФО, ДЕ МОЖНА ОФОРМИТИ КРЕДИТ ОНЛАЙН БЕЗ ДОДАТКОВИХ УМОВ.

Перед тим як підписати угоду, потрібно ретельно вивчити умови, які пропонують своїм клієнтам МФО. Тільки так ви зможете підібрати найбільш підходящий і вигідний варіант, враховуючи відсотку, потрібну вам суму і час, протягом якого ви будете користуватися грошима. У цей список потрапили компанії які користуються чималою популярністю серед українців.

Credit Plus дає можливість отримати позику з кредитним лімітом до 4 тисяч гривень під нульовий відсоток. Максимальний період користування грошима становить близько місяця. Якщо ви звернетеся до цієї ж компанії вдруге можете взяти вже 10 тисяч гривень. Ця компанія надає свої послуги людям від 18до 65 років.

На Miloan.ua можна позичити від декількох сотень до 4 тисяч гривень на один місяць. При цьому перший позику у розмірі до 3 тисяч гривень можна отримати абсолютно безкоштовно. Але знайте, що є вимоги до віку клієнта, їм повинно бути не менше 20, але і не більше 69 років.

AlexCredit видає кредити на тривалий період, до півтора місяців. Для багатьох цей параметр визначає. У цій компанії ви зможете отримати позику з кредитним лімітом до 10 тисяч гривень. Суму до 3 тисяч гривень можна отримати під нульовий відсоток, а якщо хочете більше, варто розраховувати на 1,7% за кожну добу.

БистроЗайм дозволяє отримати гроші як на банківську картку, так і готівкою безпосередньо в банківському відділенні. Кредитна ставка становить 2 відсотки. Особливість компанії в тому, що вона видає гроші на маленькі терміни, до 10 днів. Кредитний ліміт становить 10 тисяч.

Dinero.ua ua – компанія, яка дозволяє отримати перший кредит під нульовий відсоток. При другому зверненні знижка становитиме 50%. Мінімальний і максимальний кредитний поріг від 18 до 75 років. Розмір позики до 15 тисяч гривень на тиждень, дві або цілий місяць. Якщо ви звертаєтеся в компанію вперше, то позичити більше ніж 10 тисяч гривень вам не вдасться, потім ліміт піднімається до 15 тисяч, а процентна ставка на борг нараховується в розмірі 1,95%.

Ccloan.ua. при першому зверненні ви можете позичити але лише 3 тисячі грошей під 0,01% на цілий місяць. При наступних позиках кредитний ліміт збільшиться до 10 тисяч. Всі документи, які від вас будуть потрібні – то паспорт і ідентифікаційний код. Ваше замовлення вами кошти надійдуть на банківську карту через 15 хвилин після того, як заявка буде схвалена.

Gofingo. У цій компанії можна взяти кредит тим, кому вже виповнилося 18 років. Для потрібно надати паспорт та ідентифікаційний код. Організація видає гроші від 1 до 10 тисяч гривень. Gofingo дуже лояльно ставиться до своїх клієнтів, тому будь-які підводні камені або приховані платежі відсутні в принципі. До того ж повернути гроші можна коли бажана не бояться при цьому додаткових плат.

Credit365 пропонує кредит онлайн до 20 тисяч гривень на 7-30 днів з можливістю продовження. Гарантує моментальне розгляд заявки і перерахування грошей.

Moneyveo.ua – відомий сервіс, кредитує по онлайн заявками. Можна взяти від 150 до 15000 гривень на термін до 30 днів. Перша позика до 4 тисяч безкоштовно! За іншими сумами 1,6% в день. Для оформлення потрібен паспорт, код і банківська карта.

Pozika.com.ua – кредити до 5000 гривень на будь-яку банківську карту. Термін кредитування від 3-х до 21-го дня. Час розгляду заявки до 20 хвилин. Обслуговуються особи з 18 до 70 років.

СreditKasa видає кредит за 10 хвилин, перераховує на будь-яку банківську карту. Тут можна оформити суму від 400 до 7000 гривень на 1-27 днів. Обмеження за віком 18 та 60 років.

ШвидкоГроші – кредит за 30 хвилин готівкою або на картку будь-якого банку. Можна взяти суму від 600 до 10000 гривень. Обслуговуються люди у віці 18-60 років. Знадобляться паспортні дані та ІПН.

Ваша Готівочка – зручний сервіс, видає кредит онлайн на карту в Україні за 15 хв. Можна отримати від 200 до 7000 гривень на 16 днів. Перший кредит під 0%, наступні під 2% на добу. Вимагає мінімальний пакет документів.

TOP Credit також приймає рішення за 15 хвилин, кредитує осіб з 18 років. Можна оформити позику до 15 тисяч гривень строком до одного місяця з умовою пролонгації.

Море грошей пропонує 50% знижку новим клієнтам при оформленні кредиту через сайт. Рішення приймається дуже швидко, гроші переводяться на карту. Термін кредитування становить 5-70 днів, сума від 500 до 15000 гривень. Використовуючи калькулятор, можна розрахувати умови позики і суму повернення.

Mazilla – сервіс підбору відповідних кредитів. Після авторизації він збере про вас інформацію з відкритих джерел і запропонує найкращий кредит. За свої послуги сервіс стягує комісію. Гарантує високу ступінь захисту і безпеки клієнтських даних. Кредитує повнолітніх осіб на суму від 1000 до 15000 гривень на термін від 1 дня.

ЕвроГроші видає від 1 до 7 тисяч гривень терміном на 1-30 календарних днів. Оформити моментальний займ на сайті можуть клієнти у віці від 18 до 65 років. Стандартна ставка становить 1,9% за кожен день користування. У непередбачених ситуаціях МФО готова продовжити терміни погашення до 30 днів. Причому стільки раз, скільки буде потрібно позичальникові.

Cashup видає невеликі суми від 250 до 3000 гривень за 15 хвилин, гроші переводяться на банківську карту. Максимальний термін кредитування 30 днів.

Mycredit дає перший кредит безкоштовно позичальникам у віці від 18 до 60 років. Максимальний термін кредитування 35 днів. Можна зайняти мінімальну суму 100 гривень, максимальний 10 тисяч.

SOS Credit – швидкий і зручний експрес-кредит на 30 днів (від 500 до 10000 гривень), перший кредит на 10 днів видається безкоштовно, без штрафів, прихованих комісій Оформляється на підставі паспорта та коду.

Якщо ви все ж віддаєте перевагу банкам, можна спробувати оформити кредит онлайн на карту, в Україні є банки, які надають таку послугу. Ми підібрали декілька відповідних варіантів.

КРЕДИТИ У БАНКАХ НА КАРТУ, ЯКІ МОЖНА ОФОРМИТИ ОНЛАЙН.

У переліку кредитних продуктів присутня така послуга, як кредитування на карту. Суть в тому, що банк надає в користування певну суму на мапі під певний відсоток. Її зручність в тому, то якщо протягом пільгового періоду ви повністю погашаєте суму заборгованості, то за користування Не платите ні копійки.

Важливо! Є нюанс – банк може не видати ту суму, яку ви вказали в заявці. Тому про всяк випадок рекомендуємо запитувати більшу суму. Кредитку зможете забрати в найближчому відділенні або замовити доставку на будинок!

Список банків, де можна оформити кредитну карту:

Кредит Дніпро обслуговує клієнтів у віці 22-65 років. Необхідно вказати тип працевлаштування, ІПН і контактний телефонний номер. Після перевірки банк прийме рішення і повідомить про нього по телефону. Видаються суми до 50 тисяч гривень на 12, 24, 36, 48 або 60 місяців на вибір клієнта. Банк пропонує прості і зрозумілі умови, адаптовані до рівня доходу позичальника. Дострокове погашення без штрафних і додаткових комісій. Процентна ставка варіюється від 0,001% річних.

Приват Банк видає карти з лімітом до 55 тисяч гривень. До 55 днів пільговий період – не потрібно платити відсотки. Карта оформляється в різних валютах безкоштовно Пропонується персональне обслуговування в Gold клубі.

Банк ПУМБ видає карти з кредитним лімітом до 50 тисяч гривень і пільговим періодом 62 дня. Потім за користування передбачено платіж в розмірі 3%. Бонус – безвідсоткове зняття готівки, оплата товарів картою.

Альфа Банк видає до 200 тисяч гривень на карту, пільговий період становить 55 днів. Також пропонує кешбек до 5% і 0,01% на розстрочку на покупки, а також 3,33% за користування кредитними коштами понад пільгового періоду.

UKRSIBBANK пропонує зручні та вигідні умови кредитування. Карта дає можливість користуватися кредитними коштами постійно, не виходячи за рамки встановленого ліміту (до 15000 гривень), оплачувати заборгованість протягом 56 днів (пільговий період) або раз на місяць вносити відсотки (4% від суми), а також знімати готівку в банкоматах UKRSIBBANK .

Кредитні карти мають певні переваги, і їх оцінили численні користувачі:

Карту можна оформити онлайн або у відділенні банку.

Можна використовувати кредитні кошти на будь-які цілі, банки не контролюють цільове використання. Розплачуйтеся в магазинах, сплачуйте комунальні послуги, путівки, квитки тощо. І не тільки в Україні, а й за її межами.

Лояльні умови користування кредитними коштами. До того ж, багато банків повертають кешбек!

На кредитку можна вносити власні кошти понад кредитного ліміту.

Безвідсоткове користування позиковими коштами протягом 30-60 днів (в залежності від умов банку).

Участь в акціях і бонусних програмах платіжних систем MasterCard і VISA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *