Де отримати кредит готівкою

Найпростіший спосіб отримати кредит готівкою – звернутися в макрофінансову компанію. Банки не рідко видають гроші клієнтові у руки, вони відають перевагу переказам на карту або рахунок позичальника. Поки економічна ситуація в країні залишається на такому ж критичному рівні, ніяких змін у банківській системі не планується.

Умови оформлення швидкого кредиту.

Обсяг швидких кредитів в 2017 році виріс на 50%. І 40% кредитів були взяті готівкою. МФО видають кредити готівкою на будь-які цілі без застави та поручителів. Фінансові ризики компенсують високі відсотки за позикою. Перший кредит можуть видати під 0,01%. Чим нижче відсоток, тим менше кредитний ліміт першої позики. Середня процентна ставка становить 1,4-1,8% в день. За місяць комісія може досягати 60%.

Умови отримання швидкого кредиту:

  • Паспорт.
  • Ідентифікаційного коду.
  • Наявність доходу.

Довідка про офіційний дохід не потрібно. Головне, щоб клієнт був упевнений, що він здатний погасити кредит вчасно. Відсутність довідки про доходи не говорить про неплатоспроможності клієнта. Існує категорія громадян, які отримують стабільний трудовий дохід, але не можуть підтвердити його офіційно. Наприклад, приватні підприємці, фрілансери. Також МФО видають позики громадянам з маленькою «білою» зарплатою.

Процедура оформлення кредиту займає 30 хвилин. Туристам вигідно вибирати мережеві МФО, які мають відділення по всій країні. Позичальник може оформити заявку на кредит і отримати гроші в одному місті, а повернути в іншому.

Переваги швидкого кредитування.

Чи не потрібна довідка про доходи. У МФО можуть отримати гроші готівкою або онлайн студенти, домогосподарки, пенсіонери.

Кредитні компанії видають кредити позичальникам з поганою кредитною історією.

Вам не потрібна застава або поручителі.

При первинному зверненні компанія вивчає дані клієнта, тому процедура видачі кредиту займає 25-30 хвилин. Повторний кредит видають за 5-10 хвилин.

Заявку на кредит можна подати онлайн з дому або з роботи, а гроші забрати готівкою у відділенні.

Швидкий займ вигідно погасити достроково. Відсотки за невикористані дні перераховуються на користь клієнта.

Деякі МФО надають послугу «кредит на дому». Позичальник може викликати кур’єра, який привезе гроші і договір на підписання.

Способи погашення моментального позики

Найпростіше повернути кредит у відділенні компанії.

Позику, взяту готівкою, можна виплатити онлайн. Кредитні сервіси на сайті прості і зрозумілі. Завдяки цьому повернення коштів займе 5 хвилин. Підійде будь-яка банківська карта, де достатньо коштів.

Через платіжний термінал. Адресу найближчого можна дізнатися на сайті або за телефоном гарячої лінії.

Через відділення банку або Укрпошти, якщо у компанії немає своїх представництв.

Важливо строго дотримуватися дату платежу по кредиту. Інакше до підсумкової суми додадуться штрафні виплати. Штрафи нараховуються на кожен день прострочення. Якщо погасити позику вчасно неможливо, треба запросити послугу пролонгації. У цьому випадку клієнт виплачує тільки відсотки за кредит і комісію за послугу. Тіло кредиту можна погасити пізніше. Звернутися в компанію і активувати послугу слід заздалегідь, до того, як почалися штрафні нарахування.

Кредитний фінансовий ринок активно розвивається в інтернеті. Але кредити готівкою залишаються затребуваними серед населення. Ряд торгових точок працюють тільки з готівкою. Це продуктові лотки, ринки з одягом, стокові магазини. Готівкові гроші потрібні у відпустці на узбережжі або в селах. За невеликою сумою немає сенсу йти в банк. Тому основним кеш-кредитором в 2018 році залишаються МФО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *