Кредитні компанії України

Кредитні компанії – це комерційні мікрофінансові організації, які займаються тим, що видають позики приватним особам. Зазвичай в таких компаніях можна отримати невелику суму коштів, на короткий термін, але під доволі високі відсотки. Кредитний ліміт у таких компаніях не перевищує 30 тисяч гривень і взяти таку позику можна терміном не більше ніж на місяць. Саме тому такі кредити не рідко називають мікрокредитами або мікропозиками.

Основні відмінності мікропозик від банківських кредитів.

Кредитна компанія висуває до своїх клієнтів більш лояльні вимоги, це стосується і кредитного рейтингу. Але при цьому на борг можуть нараховуватися великі відсотки. Не рідко вони досягають позначки 60% у місяць, що в рік виходить 720%, особливо, якщо користуватися такою позикою цілий рік. Цей відсоток більше ніж у десять разів, якщо порівнювати з умовами, що висуває банк. Але, щоб взяти позику в банку потрібно виконати ряд додаткових умов, наприклад принести документи з місця роботи, які підтверджують ваш дохід. Якщо ви плануєте позичити в банку велику суму грошей, вам потрібно буде залишити заставу або заручитися підтримкою поручителів. Крім того вся процедура оформлення позики може займати багато часу, до декількох місяців. Якщо враховувати всі вище перераховані особливості, то позика в МФО може стати єдиним доступним варіантом, особливо для тих, кому гроші знадобилися терміново і дуже раптово.

Банки дають своїм клієнтам можливість обрати одну із широкого асортименту фінансових послуг. При цьому кожен кредит має своє цільове призначення. МФО же видають більш спеціалізовані кредити, якщо говорити простіше, то вони можуть оформити для своїх клієнтів тільки два види кредитів: на банківську картку через Інтернет, або готівкою при особистій присутності позичальника в офісі. Але зазначимо, що більша половина компаній на сучасному ринку не мають своїх офісів, тому займаються кредитуванням через Інтернет.

Всі МФО, з якими ви можете ознайомитися у списку, представленому на нашому сайті, надають своїм клієнтам можливість позики через Інтернет. Для цього не потрібно виходити з дому чи відпрошуватися з роботи. Все, що від вас вимагається це паспорт, картка платника податків, декілька хвилин вільного часу і доступ до Інтернету.

Більш детально ознайомитися зі списком МФО ви можете за посиланням вище.

Нові кредитні компанії та організації.

Протягом останнього року на вітчизняному ринку з’явилося доволі багато нових компанії, які займаються кредитуванням. Кожна з таких компаній пропонує свої умови співпраці та висовує свої вимоги для кредитування. Більш детально ознайомитися з такими правилами можна відвідавши офіційну сторінку МФО. Ми постійно оновлюємо свій список, додаємо у нього компанії, які нещодавно отримали ліцензію та прибираємо ті, довіра до яких постійно зростає.

Переваги кредитних компаній.

Головін переваги кредитних організацій полягають в:

  • більше немає потреби приносити довідку про доходи та з місця роботи;
  • оформити кредит можна без збору необхідних довідок та бюрократичних затримок;
  • залишити заявку можна через Інтернет, а отримані кошти отримати на банківську картку. Вся процедура займе не більше ніж чверть години;
  • можливість отримати позику навіть з поганим кредитним рейтингом;
  • повернути кредит так само просто як і отримати його.

При цьому варто розуміти, що кожна макрофінансова організація може пропонувати своїм клієнтам індивідуальні переваги. Більше детально прочитати про них ви зможете, якщо натиснете на назву компанії у нашому рейтингу. Якщо ви відвідаєте сторінку МФО зможете більш детально дізнатися, на яких умовах вона видає кредитні кошти та яким вимогам повинні відповідати потенційні позичальники. Після того, як ви оберете найбільш підходящу вам компанію, можете перейти безпосередньо до подачі заявки. Додатково повідомимо, що відмова в одній компанії не означає, що ви отримаєте її в іншій. Тому, щоб не витрачати даремно часу можете подати одразу декілька заявок в різні МФО і скористатися тією, яка буде одобрена максимально швидко.

Більше того, сервіс Maanimo пропонує рейтингову таблицю компаній, які надають можливість отримати гроші на банківську картку через Інтернет. Вцьому рейтингу зібрані тільки надійні компанії та найкращі від них пропозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *