Кредит онлайн на карту в Україні

На українському ринку кредитних послуг успішно функціонують мікрофінансові організації. Вони спеціалізуються на наданні кредитів онлайн. Мікрокредит – це маленька позика, яка видається позичальникові на короткий період часу під добові відсотки. Оформити таку позику на банківську карту можна всього за кілька хвилин без бюрократичних зволікань і великої кількості документів.

Умови отримання кредиту на карту.

Умови кредитування в МФО відрізняються від тих, що діють в банках. Кредитори встановлюють високу процентну ставку, але при цьому компенсують її лояльними вимогами до позичальників. Період кредитування рідко перевищує 30 днів, але при цьому доступна можливість пролонгації.

Умови першої позики.

Перший кредит онлайн на карту видається на пільгових умовах в порівнянні з повторним. МФО знижують процентну ставку до 0,1% на добу. При цьому вони ріжуть і ліміт – отримати більше 15 000 гривень не вийде.

Умови повторної позики.

Для постійних клієнтів встановлюється стандартна процентна ставка, середній розмір якої становить 2% на добу. Однак вона може бути знижена в рамках програми лояльності, якщо позичальник буде відповідально підходити до погашення позики і не допускати прострочень. Також збільшується ліміт.

Процентні ставки по онлайн-кредиту.

Комісія в МФО значно вище, ніж в банках. Особливо це можна помітити, якщо розрахувати річну ставку, яка може варіюватися від 300% до 750%. Однак висока процентна ставка обгрунтована такими факторами:

 • низькі вимоги до клієнтів;
 • висока ймовірність схвалення;
 • оперативність видачі позики;
 • проста процедура оформлення.

Виходить, що взяти кредит онлайн в МФО набагато простіше і зручніше, ніж в українському банку. Однак за це доведеться переплатити.

Відсоткова ставка нараховується за кожен день користування позикою. Тому клієнт найбільше зацікавлений в тому або повернути кредиторові гроші якомога швидше аби не переплачувати зайвого.

Самостійно визначити суму кредиту з урахуванням додаткових відсотків можна самостійно для цього варто скористуватися формулою: Sp = Sc * p% / 100% * n + Sc, де:

Sp – сума з урахуванням відсоткової кредитної ставки;

Sc – гроші, які ви брали у борг;

n – час, протягом якого ви користувалися позикою;

p% – процентна ставка в день.

Розглянемо ситуацію на прикладі. Ви оформили кредит у розмірі 5 000 гривень з кредитною ставкою 2% на добу. Він був оформлений на 3 дні. В результаті ви будете зобов’язанні повернути своєму кредитировові: 5 000 грн. * 2% / 100% * 3 + 5 000 грн. = 5 300 грн. Щодня буде нараховуватися 100 гривень комісії за користування кредитними коштами.

При цьому необхідно сказати, що в загальну вартість кредиту можуть бути включені додаткові платежі – що входить до цього переліку ви можете дізнатися, детально ознайомившись з контрактом. До них, наприклад, відноситься страхування позики, послуга мобільного банку, комісія за супровід і багато іншого.

Вимоги до позичальників.

Великою перевагою МФО є лояльна політика щодо клієнтів. Отримати кредит через Інтернет в нашій країні можуть всі категорії громадян, серед яких тимчасово безробітні, студенти, пенсіонери. Розраховувати на позитивну відповідь можуть навіть особи, у яких негативний кредитний рейтинг.

Все, що потрібно від потенційного позичальника, – це відповідність мінімальним вимогам:

 • бути повнолітнім;
 • мати паспорт громадянина України з постійною пропискою;
 • залишити контакти (номер мобільного телефону та адресу електронної пошти).

Необхідні документи.

При оформленні швидкого кредиту на карту бюрократія зведена до мінімуму. Мікрофінансові організації в більшості випадків вимагають лише два документи від клієнта – український паспорт і податковий код. Підтверджувати офіційне працевлаштування, а також рівень доходу, як правило, не потрібно.

Оформлення онлайн кредиту.

У тому, щоб оформити online-заявку на позику немає нічого складного. Далі пропонуємо своїм клієнтам докладну інструкцію:

 1. На сайті нашого сервісу виберіть МФО.
 2. Натисніть на кнопку «Отримати кредит», після чого система автоматично будете пере направить клієнта на сайт обраної МФО.
 3. На сайті МФО натисніть на клавішу «Отримати гроші».

Пройдіть просту процедуру реєстрації на сайті. У ній необхідно вказати персональні дані та контакти.

Підтвердіть реєстрацію за номером мобільного телефону або адресою електронної скриньки. На цьому етапі створюється особистий кабінет, який обов’язково повинен бути у клієнта МФО.

В особистому кабінеті верифікуйте вже існуючу карту.

Визначте умови кредиту, а саме суму, яку хочете отримати і період отримання грошових коштів.

Оформіть заявку для отримання кредитних коштів.

Надалі залишається тільки чекати рішення МФО. Зазвичай на розгляд заявки на отримання позики через Інтернет йде не більше ніж пів години. Відповідь приходить на електронну пошту, а також відображається в особистому кабінеті на сайті макрофінансової компанії.

При позитивному рішенні клієнт повинен підписати кредитну угоду електронним підписом.

Оформлення кредиту на карту Приватбанку.

Щоб отримати гроші на картку ПриватБанку, необхідно її верифікувати. Процедура верифікації банківської карти є обов’язковою. Вона є страховкою від шахрайських дій з боку третіх осіб і підтвердженням того, що позичальник має доступ до пластику.

Щоб отримати кредитні кошти на вже існуючу картку і успішно пройти процедуру верифікації, дотримуйтеся наведеної нижче інструкції:

 1. В особистому кабінеті зазначити реквізити пластика – номер банківської картки, термін дії, CVV-код.
 2. Надалі макрофінансова компанія заморозить мінімальну суму коштів на картці. Ця цифра не може бути більше 1 гривні.
 3. Чекайте СМС-повідомлення від вашого банку в якому буде вказана точна сума заморожених коштів.
 4. На сайті МФО у спеціальному віконці вкажіть цю суму аж до копійок.

Необхідно відзначити, що виконати прив’язку можна тільки тієї картки ПриватБанку, яка відкрита на ім’я позичальника і на момент оформлення кредиту не має боргів.

Оформлення кредиту вночі і в святкові дні.

Не рідко кошти можуть знадобитися в найнесподіваніший момент. Багато кредиторів розуміють це і надають можливість отримати кредитні кошти через Інтернет на банківську карту в будь-який час доби чи тижня. Кошти будуть на рахунку протягом однієї години.

Щоб швидко знайти компанію зі зручним графіком роботи, відвідайте для цього наш сайт. На ньому представлені МФО, які видають термінову позику на банківську карту у будь-який час. Необхідно відзначити, що графік роботи менеджерів компанії не те ж саме, що і графік оформлення і виплат. Як правило, зв’язатися з саппортом в нічний час доби можна.

Причини відмови.

Шанси отримати позику на карту в Україні завжди високі. Відсоток схвалених заявок в макрофінансових компаніях становить 90%. Однак деякі позичальники можуть отримати відмову. Це відбувається з таких причин:

 • надання завідомо неправдивої інформації про себе;
 • заповнення віртуальної заявки на отримання позики з помилками;
 • наявність відкритих прострочень в інших кредитних організаціях;
 • зіпсована репутація.

Щоб отримати кредитні кошти на банківську картку терміново і без відмови, дотримуйтеся наведених нижче рекомендацій:

 • в анкеті вказуйте тільки правдиву інформацію, банк все одно перевірить ваші данні;
 • уважно підходите до заповнення заявки, кілька разів перечитайте її, перш ніж відправляти;
 • переконайтеся, що всі раніше оформлені кредити успішно закриті;
 • приготуйте якомога більше документів.

Швидка онлайн-кредиту на карту.

В середньому процес розгляду заявки на кредит через інтернет займає від 15 до 30 хвилин. Однак іноді можуть траплятися затримки.

Зазвичай оформлення кредитних коштів проходить в максимально стислі терміни, а вибираючи компанію-кредитора, звертайте увагу на такі параметри:

 • графік роботи;
 • оперативність розгляду прохання про кредитування;
 • кількість позитивних рішень про кредитування.

Зазвичай ця інформація вказується на сайті макрофінансової організації. Її також можна прочитати у відгуках клієнтів.

Якщо кошти знадобилися вам як можна швидше, можна залишати заявку на отримання кредитних коштів в різні компанії. І скористатися послугами тієї, яка швидше надасть відповідь.

Оформлення кредиту на картку на вигідних умовах.

Щоб оформити позику зручним для вас способом та на вигідних умовах, радимо звернути увагу на такі фактори:

надання знижки новим клієнтам при оформленні першої позики;

 • зручні умови кредитування для постійних клієнтів;
 • можливість оформити послугу пролонгації;
 • прозорі умови співпраці та оформлення кредиту;
 • процентна ставка, яка на перевищує середньоринкову.

Найкраще для пошуку кредитора скористатися послугами нашого сайту. На ньому передбачена система фільтрації. Ви зможете порівняти МФО за різними критеріями і знайти компанію з найбільш оптимальними умовами.

Кредит онлайн з промокодом.

Для залучення нових клієнтів всі способи хороші, особливо якщо вони спрямовані на економію коштів самих позичальників – цим принципом керуються багато українських мікрофінансові компанії. Вони приготували для клієнтів чимало привабливих акційних пропозицій, в рамках яких можна отримати знижки і бонуси.

Якщо приєднатися до акції, яку проводить МФО, то можна оформити позику через Інтернет доволі вигідно. Діють такі акційні пропозиції:

Пільгова кредитна ставка на перший кредит. Вона складає всього 0,01% на добу.

Грейс-період для постійних користувачів. Перші кілька діб користування кредитними коштами пеня не нараховується.

Пільгова процентна ставка, якщо кредит оформляється на конкретну суму. До прикладу, якщо оформити позику через Інтернет на банківську картку на 500 гривень, то ставка буде складати 0%.

Акції доступні для всіх позичальників МФО. А для постійних, до всього іншого, передбачена програма лояльності. Якщо позичальники будуть активно користуватися послугами компанії і дотримуватися при цьому всі умови угоди, то процентна ставка для них буде знижуватися, а ліміт збільшуватися.

Позичальники можуть користуватися ексклюзивними бонусами, якщо вони скористаються промокодом. Вони являють собою купони, які містять секретний код. Знайти активні промок оди ви можете на нашому сайті, де ми зібрали найвигідніші і актуальні промокодом.

Щоб отримати бонус, промокод необхідно активувати. Для успішного користування варто слідувати інструкції:

Зареєструйтеся або увійдіть на сайті МФО.

Залиште заявку на отримання кредитних коштів на сайті обраної макрофінансової компанії.

У віконці «Промокод» введіть знайдену на нашому сайті комбінацію.

Натисніть команду «Оформити кредит».

Бонус надійде автоматично.

Оплата кредиту в Інтернеті.

МФО пропонують відразу кілька способів погашення інтернет-кредиту на вибір клієнтів:

 • скориставшись особистим кабінетом на сайті компанії-кредитора;
 • через онлайн-банкінг;
 • через платіжні термінали;
 • через касу банку.

Також компанії, які мають офіс, приймають оплату готівкою. До слова, цей спосіб зручний тим, що не доведеться віддавати комісію банку за переведення в готівку грошових коштів.

Клієнт може оплачувати кредит частинами або внести всю суму повністю. При частковому погашенні перераховується у ситуації – процентна ставка буде нараховуватися на суму, що залишилася позики.

Якщо позичальник не може своєчасно оплатити кредит через Інтернет, він може скористатися послугою пролонгації. У цьому випадку йому потрібно буде сплатити тільки нараховані відсотки. Оплата основної суми позики буде перенесена на наступний кредитний період. Рідше МФО дають можливість скористатися послугою реструктуризації боргу, яка дає можливість змінити умови кредитування.

Переваги та недоліки онлайн-кредитів.

Онлайн-кредит в Україні має цілий ряд незаперечних переваг:

 • швидке оформлення;
 • висока ймовірність отримання;
 • мінімальна кількість паперів, які вимагає МФО;
 • прості вимоги до клієнтів;
 • залишити віртуальну заявку на отримання позики можна не виходячи з дому;
 • відсутність бюрократичних зволікань.

Однак є і деякі недоліки, до них відносяться:

 • висока процентна ставка;
 • невелика сума позики;
 • короткий період кредитування.

Правове регулювання онлайн-кредитів.

Діяльність мікрофінансових організацій в Україні є легальною і контролюється державними органами. Надійні компанії отримали ліцензію на здійснення діяльності і внесені до реєстру.

Відносини між макрофінансовою організацією і позичальником регулюється статтями 1054-1057 Цивільного кодексу країни. Також регулюючим документом виступає Закон України «Про електронні документи та електронний документообіг». Згідно із цим законом віртуальний договір, підписаний в Інтернеті має таку ж юридичну силу як і паперовий документ, підписаний в живу.

При виникненні неправомірної ситуації, позичальник завжди може звернутися за захистом до правоохоронних органів. Тим часом, він також повинен виконувати умови кредитного договору. Інакше МФО може подати судовий позов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *