Кредит онлайн цілодобово на карту в Україні

Втрапили в ситуацію, коли кошти потрібні терміново, а от піти в банк, щоб отримати кредит чи позичити їх в родичів не варіант, тоді оформити позику на банківську карту в будь-який час доби – найкращий для цього варіант. Незалежно від того, в яку ситуацію ви потрапили і чому вам раптово знадобилися кошти (це може бути ремонт, несподівана хвороба, приїзд родичів чи тому подібне), саме мікрокредит допоможе вирішити такі проблеми максимально швидко. На від інших способів кредитування, позика від МФО має ряд переваг. Головна із них полягає в тому, що компаніє не висуває особливих вимог до своїх клієнтів. Отримати позику може кожен, і для цього не потрібно їхати в офіс – всі процедури можна оформити за допомогою Інтернету.

Як взяти кредит цілодобово на карту?

Мікрокредитування існує на вітчизняному ринку з 2014 року. За цей відносно короткий період свою роботу розпочали близько 700 компаній, які дозволять кожному бажаючому доволі швидко отримати потрібну суму коштів. Миттєвий кредит без перевірок у будь-який час доби – це один із різновидів банківських кредитів, але видається він на більш короткий термін. Такий вид кредитування підходить найбільше підходить для вирішення невеликих фінансових проблем, які потребують вирішення в максимально короткі терміни. Саме завдяки цьому такий вид кредитування користується популярністю серед українців. Не рідко виникають такі проблеми, з якими не звернешся до родичів чи друзів, наприклад вам не вистачає на оплату комунальних послуг, а брати в борг у банку щодня не вдасться. А от онлайн угоду можна підписувати хоча б кожного місяця, але при цьому вкрай важливо вчасно розраховуватися із боргами. Далі ми поговоримо про те, якими перевагами володіють такі моментальні кредити, особливо у порівняні з банківськими позиками чи послугами ломбарду.

 1. Оформити кредит можна не виходячи з дому. Для цього подайте онлайн-заявку на сайті МФО і відвідувати офісне варто. Якщо ця заявка буде схвалена, гроші максимально швидко перерахують на вашу банківську картку. Такий спосіб оформлення кредиту дозволить суттєво зекономити час, оскільки заявка оформляється менше ніж за пів години. А от на справжні візити до офісу потрібно витратити не одну годину та й кошти на дорогу, а також потрібно відпрошуватися з роботи. Більше того, інколи доведеться відвідати офісне один раз.
 2. Мінімальний вік клієнта – 18 років, що дає можливість взяти позику навіть студентам. Для порівняння більшість банків та мікрокредитних організацій вимагають мінімальний вік від 21 року. Вони пояснюють це тим, що молодші клієнти мають нестабільний фінансовий стан і вони не зможуть повернути борг.
 3. Мінімальна кількість документів. Для цього вам потрібен лише паспорт та картка платників податків. Більше не потрібно витрачати часу на те, щоб збирати довідки про зарплатню, з місця роботи, про склад сім’ї і тому подібні. Рекомендуємо перед подачею заявки підібрати документи, щоб ввести всі дані в вікно подачі заявки.
 4. Для компанії VGO не важлива кредитна історія клієнтів. Якщо гроші знадобилися терміново – вона оформить позику всім, тим, у кого великі борги, не закриті кредити в інших кредитних компаніях. Компанія висуває до своїх клієнтів мінімальні вимоги, і допомагає вирішити свої фінансові проблеми навіть тим, у кого просто жахливий кредитний рейтинг.
 5. Гроші потрапляють на карту протягом короткого терміну. Для цього не потрібно відкривати окремий рахунок та виготовляти новий пластик, довго чекати і тому подібне. Все, що від вас потрібно це прив’язати в своєму персональному кабінеті свою банківську карту і протягом декількох хвилин на неї надійдуть гроші. Ними користуватися можна одразу, як тільки вони прийдуть. Ще потрібно додати, що для отримання кредиту можна використовувати навіть віртуальну картку.
 6. Ми не телефонуємо своїм клієнтам на роботу або родичам клієнтів. Ми не ставимо позичальників у незручне становище на відміну від інших компаній та банків. Вони можуть телефонувати за усіма вказаними в анкеті номерами, щоб перевірити правдивість вказаної в заявці інформації.

Хто може отримати кредит онлайн цілодобово на карту в Україні?

В компанії VGO ви можете розраховувати на вигідні умови співпраці. Потенційні позичальники можуть оформити моментальний кредит з нульовою кредитною ставкою, а при повторному звернені зі значною знижкою. Компанія вже не перший рік працює на території України і встигла завоювати прихильність жителів нашої держави. Вони не тільки самостійно користуються послугами сервісу, але й активно радять його своїм друзям та колегам. В чому ж переваги співпраці з компанією та особливості її роботи:

 • максимальна сума коштів, яку можна позичити 10 000 гривень. Але при цьому зазначимо, що якщо ви звертаєтеся вперше, то вам доступно лише 3 000 гривень. Якщо ви не впевнені, зо зможете повернути таку суму, краще взяти менше, наприклад лише 1 000 гривень. Також зазначимо, що чим частіше ви користуєтеся послугами компанії, тим більшим буде кредитний ліміт;
 • оформити позику можна на термін до одного місяця;
 • змінити термін кредитування можна самостійно в персональному кабінеті;
 • для отримання коштів варто мати паспорт та картку платника податків;
 • не потрібно збирати та приносити довідки;
 • не потрібно шукати поручителів та залишати заставу;
 • не важливо де ви працюєте;
 • клієнтові повинно бути не менше 18 років;
 • позика видається тільки громадянам України;
 • зручні способи оплати боргу (через Інтернет, термінал, банківську касу).

Щоб оформити кредити за допомогою Інтернету, варто відвідати сайт VGO і виконати наступні дії:

 1. У міні інтерактивній формі на нашому сайті вам потрібно зазначити, яку суму грошей ви хочете отримати і на який час берете цей кредит. Вказуючи такі данні вам потрібно добре подумати, чи зможете ви повернути взяті гроші у вказаний термін. Можливо, краще взяти меншу суму і при необхідності взяти новий кредит.
 2. Пройдіть просто процедуру реєстрації. Для цього вкажіть номер свого мобільного телефону. На вказаний вами телефон вам прийде смс від компанії з кодом активації. Саме тому вказуйте діючий номер телефону до якого у вас є доступ.
 3. Заповніть анкету на сайті, вона зазвичай складається з декількох частин. При заповненні анкети рекомендуємо писати тільки правдиву інформацію, намагайтеся якомога більше розповісти про себе. Вкажіть паспортні дані, номер картки платника податків, місце прописки та місце проживання, якщо ці данні не збігаються, місце роботи, свій дохід, і тому подібні данні. Пам’ятайте, чим відвертішим ви будете з компанією, тим більше шансів на те, що вам видадуть кредит.
 4. Якщо у вашої компанії кредитора виникнуть запитання, вам обов’язково пере телефонують для того, щоб уточнити деталі. Насправді це буває рідко, але якщо це станеться, будьте максимально відверті зі співробітником компанії.

Переваги оформлення кредиту онлайн в режимі 24/7

Мають переваги і методи погашення кредиту. Розрахуватися за швидкі гроші онлайн так само просто, як і оформити таку позику. На сайті компанії VGO клієнт може скористатися одним із трьох популярних способів.

 1. Оплата через Інтернет. Для цього вам варто скористатися власною банківською карткою. Щоб скористатися таким методом на сайті компанії VGO увійдіть до свого персонального кабінету. До речі,в такому кабінеті ви самостійно можете дізнатися, яку суму вам ще потрібно заплатити, коли необхідно вносити обов’язковий платіж, якими бонусами ви можете скористатися. Отож, щоб заплатити за кредит вам потрібно вказати суму грошей, яку хочете перевести, а також реквізити банківської картки, якою ви плануєте скористатися. Будьте уважні, на вашій картці повинна бути сума грошей, яку ви хочете перевести на кредитний рахунок. Щоб виконати переказ потрібно ввести номер карти (це 16 цифр на лицьовій стороні пластику), термін дії картки (4 цифри, які вказані під номером картки), CVV-код (3 цифри на звороті). Не варто хвилюватися, компанія подбає, щоб переказ був безпечним і ви не втратили своїх грошей.
 2. Повернути кредитні кошти можна, скориставшись терміналом. Для цього випишіть свої реквізити, які можна знайти в персональному кабінеті. В такому терміналі зайдіть в меню, оберіть послугу погашення кредиту, введіть номер кредитного договору, який можна дізнатися в персональному кабінеті, а також вкажіть, скільки грошей ви хочете переказати на цей рахунок. Це дуже простий та зручний спосіб, адже термінали широко поширені і скористатися ним може кожен бажаючий в будь-який час.
 3. Найбільш доступний спосіб погашення кредиту – звернутися в касу банку. Номер свого рахунку ви також дізнаєтеся в своєму персональному кабінеті. Радимо роздрукувати або переписати реквізити, щоб в касі не виникло непорозумінь. Ще один приємний бонус. Якщо ви звернетеся у касу банку партнера, вам не буде потрібно платити комісію. Вона буде мінімальною або ж відсутньою взагалі.

Після того, як кошти будуть переведені на рахунок, всі зміни ви зможете відслідковувати в персональному кабінеті. Також у цьому кабінеті можна бачити історію платежів. Залишок коштів, які потрібно буде внести на рахунок також зміниться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *