Позика онлайн і позика на карту: як і де взяти гроші в позики в Інтернеті?

Недільного вечора ви сидите в Інтернеті і раптом знаходите оголошення, в якому продається телефон вашої мрії. І продається він за зниженою ціною. Але от халепа, акція діє тільки до кінця сьогоднішнього дня. Пропускати таку можливість не можна і ви кидаєтеся до гаманця, а у гаманці – вітер. І до зарплатні чекати ще не менше тижня.

Не журіться, сьогодні на ринку України є ряд компаній, які допомагають взяти гроші в борг, оформити мікрокредит (мікропозик) не виходячи з дому, в Інтернеті і швидко отримати кошти на банківську карту.

Терміново гроші в борг в Україні ви можете отримати всього за 15 хвилин. Вам не буде потрібно для цього вказувати мету позики, надавати поручителя або заставу у вигляді нерухомості або автомобіля, також немає необхідності залишати в заставу інші цінності, як наприклад в ломбарді.

Чому варто оформити онлайн-займ через Інтернет?

  • подати заявку на отримання кредиту з будь-якого місця в будь-який час доби;
  • економія часу на дорогу до відділення банку і назад, а також очікування в чергах;
  • немає ризику, що хтось викраде ваші гроші, адже вам не доведеться ходити з великою сумою готівки.

Для того, щоб отримати гроші в борг на будь-які цілі, і вони були зараховані на банківську картку, необхідно лише заповнити заявку в одній з нижче представлених фінансових організацій.

Після того як мікрофінансових компанія перевірить вашу анкету (до 15 хвилин) і ви пройдете схвалення, Вам будуть доступні гроші в позику онлайн на будь-які потреби: гроші до зарплати, кредит на ремонт, кредит на покупку техніки, кредит на освіту, споживчий кредит на продукти харчування або оплати комунальних послуг.

Практично немає обмежень для того, щоб отримати гроші в борг. Для того щоб отримати кредит на карту позичальник повинен бути громадянином України, обов’язково мати паспорт, ідентифікаційний рік (ІПН) і активну банківську карту. Ними можуть бути студенти, пенсіонери, безробітні, особи без офіційного працевлаштування або довідки про доходи, без поручителів або з відносно поганою кредитною історією.

Умови кредитування МФО: позики (кредити) видаються ка правило до 30 днів, відсотки по кредити нараховується щодня, а сума першої позики составялет до 5 (іноді 10) тисяч гривень. Максимальна сума кредиту під 0% – 17 тис. Грн., Таку суму видає сьогодні компанія moneyveo. Мінімальні суми кредитів в розмірі до 3 тисяч грн. видають Швидкозайм, Заплатка і Alexcredit.

Для того щоб отримати позикові кошти потрібна певна фінансова гарммотность щоб вибрати контрагента і кращі умови кредитування. Для Вас ми підготували список МФО (мікрофінансові компанії) з найкращою репутацією, які видають позики на карту оналйн. У будь-якому випадку ми рекомендуємо ознайомитися з відгуками клієнтів про МФО до моменту подачі заявки про отримання кредиту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *