Скільки коштує Каско в Україні?

Кожен автомобіліст після купівлі транспортного засобу переживає, адже він отримує не лише можливість мобільно пересуватися, а й великі ризики того, що його машину вкрадуть, вона постраждає від природного лиха чи під час ДТП. Всі ці та багато інших випадків можуть стати для власника машина серйозним фінансовим потрясінням.

Каско – це страховий поліс, який покриває витрати власника авто, якщо з машиною щось станеться. При цьому важливо розуміти, що скористатися подібним видом страхування можна і в тому випадку, якщо автомобіль постраждав по вашій провині. Каско – це не обов’язків вид страхування, оформити її можна за бажанням. Але спеціалісти радять водіям не нехтувати таким шансом убезпечитися при купівлі нового транспортного засобу. Більше того, завдяки Каско ви можете суттєво зекономити на відсотках, якщо ваш автомобіль взятий у кредит.

Щоб заздалегідь знати у скільки обійдеться страховка на вашому транспортному засобі – скористайтеся зручним калькулятором на сайті страхової компанії. Це дуже зручно, адже коли ви звернетеся за оформленням страховки ви точно знатимете скільки для цього потрібно заплатити.

Для чого потрібна страховка?

Потрібно розуміти, що купуючи Каско ви отримаєте повне покриття витрат, якщо ваша машина постраждала під час аварії, через погодні умови чи через будь-який інший нещасний випадок. Більше того, ви можете користуватися наступними перевагами:

  • якщо автомобіль потрапив у ДТП виплата коштів буде проводиться оперативно і найближчим часом;
  • евакуація автомобіля з місця ДТП відбудеться за рахунок страхової компанії;
  • якщо в результаті аварії постраждало лакове покриття або скляні деталі машини, виплата коштів почнеться без довідки від ДАІ;
  • у разі необхідності виплати для покриття трат відбуватимуться частинами;
  • можете отримати приємні знижки за безаварійність. Також, якщо ви замовите повний пакет послуг, то зможете суттєво зекономити.

Страховка КАСКО підходить для всіх транспортних засобів, грузових та легкових, мікроавтобусів та мототехніки.

В яких випадках страховка Каско покриє витрати?

ДТП. Каско виплатить вам кошти не залежно від того, постраждала ваша машина повністю чи частково. Крім цього, під страховий випадок потрапляє навіть розбите скло камінцями, які вилетіли з під коліс іншого автомобіля.

Викрадення. Якщо ваш авто міль викрали напавши на вас чи під час вашої відсутності, страхова компанія все одно відшкодує вам збитки.

Протиправні дії. Якщо хтось, наприклад колишня дівчина, розбила вам лобове скло, подряпала двері машини чи проколола колеса, ви можете розраховувати на відшкодування.

Стихійні лиха. Не рідко машини страждають від негоди або її наслідків. Тож, якщо автомобіль атакувала дика тварина, поряд стався вибух чи пожежа, град побив вікна, на машину впало дерево чи її затопило, не варто хвилюватися. Всі витрати пов’язані з ремонтними роботами візьме на себе страхова компанія.

Враховуюче все, про що ми говорили вище, можна зробити висновок – головне завдання страхової компанії забезпечити клієнту впевненість, що він не залишиться сам із фінансовими проблемами. Якщо ви застрахуєте автомобіль, можете не сумніватися, його пошкодження не стане статтею витрат у вашому сімейному бюджеті.

На що звернути увагу при покупці Каско?

Обираючи страхову компанію з якою ви будете укладати договір, зверніть увагу на такі параметри:

  • наявність ліцензії. Коли ви обираєте страхову компанію, переконайтеся, що в неї є дозвіл на авто каско;
  • вивчіть термінологію, яка може застосовуватися у страховому договорі. Зверніть уваги, що слова «Викрадення» чи «гибель» в різних компаніях можуть мати різне значення. Якщо ви не розумієте певний термін, чи сумнівайтеся, що зрозуміли його правильно, обов’язково проконсультуйтеся з менеджером компанії;
  • умови договору. Не підписуйте угоду в якій використано багато дрібного шрифту чи не прописані певні моменти. Сумлінні страхові компанії окрім основного договору складають додаток до нього, де максимально детально описані всі страхові випадки;
  • важливо розуміти, коли саме та яким чином страхова компанія буде виплачувати відшкодування. Це буде один чи декілька платежів, готівкою чи на картку.

Обираючи страхову компанію вивчайте не лише ту інформацію яку вам надає сама компанія. Почитайте відгуки і, якщо є така можливість поспілкуйтеся з людьми, які вже користувалися послугами цього страховика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *