Терміновий кредит на карту в Україні-де взяти?

Не рідко ми потрапляємо в ситуацію, коли гроші потрібні тут і зараз. Звичайно, для цього можна звернеться за допомогою до друзів, колег, сусідів, щоб зайняти потрібну вам суму грошей. Але, що ж робити, якщо ніхто із знайомих не може позичити цю суму або її у них немає. У такому випадку варто звернутися за допомогою в кредитні компанії, які надають своїм клієнтам послуги з кредитування та для цього не потрібно приносити довідку про доходи або приводити поручителів. Miloan пропонує своїм клієнтам саме такі послуги. Звернувшись в компанію ви зможете взяти суму до 15 тисяч гривень терміном на місяць. Єдина вимога – ви повинні бути повнолітнім.

Терміновий кредит: що і як?

Щоб оформити кредит, який вам пропонує Miloan, необхідно всього лише виконати кілька простих кроків.

  1. Відвідати сайт компанії і в вікні віртуального калькулятора вказати суму грошей, яку ви хочете отримати, а також час, протягом якого ви плануєте користуватися кредитними грошима. Після пройдіть просту процедуру реєстрації, створивши для цього логін і пароль. Їх потрібно запам’ятати або записати, оскільки вони потрібні для входу в особистий кабінет.
  2. Оформіть заявку, в якій потрібно вказати контакти для зв’язку, а також інформацію про те, де ви живете і працюєте.
  3. Пройдіть послугу верифікації, і якщо знадобиться дайте відповідь на кілька додаткових питань.

Щоб скористатися послугою миттєвого кредиту потрібно мати тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Ніяких додаткових документів для цього не потрібно. Якщо у вас не дуже привабливий кредитний рейтинг – не хвилюйтеся. Компанія Miloan з радістю піде вам на зустріч. При цьому нам не потрібна довідка про доходи, а також пояснення, чому ви потрапили в чорний список.

Чим миттєвий кредит відрізняється від банківського та в чому його переваги.

У нашій країні мікропозики користуються чималою популярністю, оскільки дають клієнтам можливість отримати потрібну суму грошей в будь-який час і для цього не потрібно ставити себе в незручне становище перед знайомими, просячи в позики. Процедура отримання мікропозик дуже проста і займає не більше чверті години. При цьому вам не потрібно залишати заставу або просити знайомих стати поручителями. Для цього потрібно слідувати наступним алгоритмом:

  • на сайті МФО, в віртуальному кредитному калькулятору вказати, яку суму ви хочете отримати і на який термін. Система автоматично все порахує і ви дізнаєтеся, скільки грошей в кінцевому підсумку ви повинні будете повернути;
  • потім потрібно заповнити анкету, в якій максимально чесно і детально вказати всю інформацію, запитувану сайтом;
  • до заявки варто прикріпити банківську карту на яку ви хочете, щоб були зараховані гроші;
  • через деякий час за вказаною вами телефону передзвонить співробітник компанії і уточнить деталі або відсутню інформацію.

Коли МФО схвалить вашу заявку на прив’язану картку прийде необхідна сума грошей. Всі документи, які від вас потрібні – український паспорт і карта платника податків. Тому терміновий позику прекрасна можливість для тих, кому гроші знадобилися несподівано. Отримати гроші в такий спосіб дуже швидко, при цьому не потрібно вказувати мету і збирати величезну кількість паперів.

Терміновий займ краще банківського кредиту!

В Україні терміновий кредит це відносно нова послуга. Але, вона активно розвивається через нестабільну економічну ситуацію. Не дивлячись на те, що МФО пропонує кредитну ставку більше, ніж банки, вона виграшно відрізняється від офіційних установ. Основна різниця в тому, що банки дуже вимогливі до своїх позичальників. Їм необхідно зібрати цілу гору документів, а дл отримання позики в МФО потрібен тільки паспорт та ІПН. До того ж, при зверненні в мікрофінансову організацію гроші переводяться вам на карту. Більше не буде необхідності стояти в черзі щоб, спочатку подати документи, а потім щоб отримати гроші. Та й вірогідність того, що вам відмовлять в таких компаніях дуже мала.

Коли ви заповнюєте віртуальну анкету для того, щоб отримати терміновий кредит в Україні, вам знадобиться вказати таку інформацію:

  • дохід. Від цих даних залежать умови отримання кредиту. Це своєрідна гарантія для МФО, що ви зможете повернути взятий у неї борг, при чому повернете його вчасно без прострочень і нагадувань;
  • в вашої кредитної історії не повинно бути прострочень довше ніж на три місяці. Якщо заборгованість більше велика ймовірність того, що в позику вам відмовлять. А ось скільки у вас кредитів у інших компаній практично не має значення. Головне виплачувати всі борги вчасно;
  • додатково враховується інформація про те, де і ким працює потенційний позичальник. Набагато краще якщо людина працює в одній і тій же організації довгий час, а не часто змінює роботу.

Процедура оформлення кредиту в банку більш складна. Для початку клієнт повинен зібрати необхідну документацію, принести довідку про доходи, якщо хоче отримати велику суму грошей. Деякі банки, наприклад ПриватБанк, видають карти з невеликим кредитним лімітом. Для цього подібна довідка не потрібна. Але, потрібно бути відповідальним клієнтом, вчасно погашати всі заборгованості, щоб ваш кредитний ліміт не зменшувався, а навпаки – ріс. Крім того, банківський кредит вимагає особистої присутності позичальника, йому потрібно буде подати паперове заяву, а потім чекати рішення банку. Оплачувати борг також необхідно в банку або в банках-партнерах. Заради справедливості варто зазначити, що деякі сучасні банки дозволяють виплачувати кредит через Інтернет, що дуже зручно і швидко.

Де краще всього оформити терміновий кредит.

Онлайн-сервіс мікрокредитування Miloan – дає можливість отримати кредит, який доступний кожному. Наш сайт відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Можете скористатися віртуальним калькулятором, за допомогою якого прорахуєте суму грошей, яку вам доведеться повернути, в персональному кабінеті зможете відслідковувати історію платежів і точно знати, яку суму вам ще належить повернути, а заявка буде оброблена протягом чверті години. Завдяки кредитному калькулятору ви зможете відразу побачити переклад кредитної ставки в гроші.

Оформити миттєвий кредит ви зможете в будь-якому місті країни не виходячи з дому і використовуючи для цього тільки Інтернет. Звичайно ми проводимо перевірку потенційних клієнтів через бюро кредитних історій, але не хвилюйтеся, навіть якщо у вас поганий кредитний рейтинг ми не відмовимо вам у допомозі. Головне – будьте з нами абсолютно чесні, а також не допускайте тривалих прострочень. Ми віримо своїм клієнтам на слово і усного підтвердження ваших доходів нам буде достатньо.

Терміновий кредит від Miloan надасть можливість кожному бажаючому вирішити свої фінансові труднощі. Крім того, ви можете скористатися зручною послугою пролонгації, яка дозволить відстрочити виплати на одну або два тижні. Повернути борг також дуже просто – банківською картою через персональний кабінет, а також через термінали самообслуговування. Ще одна особливість кредитування в нашій компанії – перший кредит під нульові відсотки. Кредитний ліміт в такому випадку становить 15 тисяч гривень, а отримати його можна строком на місяць. Під нульовим відсотком мається на увазі 0,01%.

Отримати миттєвий гроші в борг зараз дуже просто. Потрібно відвідати наш сайт, вказати суму грошей, яка вас цікавить і отримати їх в максимально короткі терміни. За додатковою інформацією звертайтеся до консультантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *