ТОП МІСЦЬ, ДЕ МОЖНА ВЗЯТИ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ В 2020?

Через нестабільну економіку багатьом українцям приходиться жити буквально від зарплати до зарплати. І якщо раптово потрібна певна сума грошей це може стати сильним потрясінням. Але, насправді знайти вихід із ситуації цілком можливо. Ми не сперечаємося, що гроші можуть знадобиться на найрізноманітніші потреби: це і лікування, і покупка нової побутової техніки, на поїздку, ремонт або навчання. У кожного свої причини.

Звичайно, це просто прекрасно, якщо у вас є заощадження на чорний день, а також друзі та колеги які без проблем позичать скільки потрібно. Або ж, щоб не зв’язуватися з кредиторами ви відправляєтеся відразу в банк. Зараз банківські організації можуть оформити будь-який кредит, як готівкою, так і зробити переклад на банківську картку.

Переваги банків в тому, що вони пропонують своїм клієнтам більш низьку процентну ставку, пільговий період під час якого ви можете користуватися грошима на бонусної основі, а також високий кредитний ліміт і тривалий період кредитування.

Але, є і свої недоліки. До їх числа варто віднести те, що процедура оформлення позики в банку займе досить багато часу, а також потрібно принести довідку про доходи, залишити заставу, відповідати віковим обмеженням і мати прекрасну кредитну історію.

Але, не дивлячись на це ми підібрали для вас декілька банків, які не настільки вимагали і можуть оформити позику навіть тим, хто не працює. Для цього достатньо мати лише паспорт. Тому, якщо вам потрібна велика сума грошей і на тривалий термін, краще скористатися банківськими послугами.

Якщо ж вам знадобилося небагато грошей, вам цілком підійде МФО. У таких компаній також є плюси і мінуси.

Переваги в тому, що з документів вам знадобиться тільки паспорт, ніяких інших паперів збирати не потрібно. Заявки розглядаються дуже швидко, приблизно 10-15 хвилин, а гроші переводяться відразу після того, як вашу заявку схвалили. При цьому звернеться в МФО можна в будь-який час, хоч вночі, хоч в свято, вам обов’язково допоможуть. Кредитна історія для подібних компаній не грає важливої ​​ролі, вони не просто не звертають на неї уваги, але і допоможуть виправити її. Якщо ж ви не встигаєте повернути гроші в прописаний в договорі термін, можна завжди скористатися послугою пролонгації.

Але також вистачає і недоліків. Максимальний період користування кредитними грошима не більше місяця. При цьому на суму позики накладаються високі відсотки, в кілька разів більше ніж у банку. А штрафи можуть нараховуватися не тільки на затримку виплат, а й з-за того, що ви повернули гроші завчасно. Кредитний ліміт в таких організаціях становить не більше 20 тисяч гривень.

Далі ми пропонуємо вам ознайомиться зі списком МФО, які надають можливість оформити готівковий кредит через Інтернет тільки за паспортом. Звичайно, якщо відділення такої МФО є в вашому місті. Якщо немає, тоді гроші переведуть на активну карту будь-якого українського банку. Ці гроші ви можете отримати в будь-якому банкоматі.

СПИСОК БАНКІВ, ДЕ МОЖНА ВЗЯТИ ГРОШІ БЕЗ ДОДАТКОВИХ ДОКУМЕНТІВ.

У нашій країні досить мало банків які можуть позичити велику суму грошей і при цьому вимагаючи тільки паспорт і код. Зазвичай, пакет необхідних документів дуже великий. Але є і ті, хто довіряє своїм клієнтам і дає в борг тільки на підставі паспорта (при особистому відвідуванні відділення або через Інтернет). Для обробки такої заявки потрібно не більше доби. Про результати вам повідомлять співробітники компанії, зателефонувавши за вказаним телефоном або на адресу електронної пошти.

Щоб наші клієнти не витрачали часу на пошуки, ми склали для вас зручний список. У нього включені банки, які видають позику за паспортом.

Перший Український Банк. Надає своїм клієнтам можливість отримати кредит в розмірі до 200 тисяч гривень на кілька років. На свої кредити банк встановлює вигідні відсотки: 0,01% і 2,99% щомісячна кредитна ставка.

Банк Кредит Дніпро. Кредитний ліміт в цьому банку також становить 200 тисяч гривень, але при цьому ви можете два місяці користуватися пільговим періодом. Річний відсоток становить 0,01%, а щомісяця на борг буде нараховуватися 5%.

ОtpBank. Річна ставка в цьому банку складає 10%, але щомісяця по відсоткам платити не потрібно. Позичити кошти про цієї організації можна строком на два місяці. Кредит до 50 тисяч гривень можна отримати без документів, що підтверджує ваш дохід.

MonoBank. Організація, яка видає готівкові кошти, а з документів вимагає тільки паспорт. Вона пропонує нульовий річний відсоток, а також 5% щомісяця. Пільговий період в цьому банку складає до двох місяців, під час яких пеня і додаткові комісії не нараховуються. Кредитний ліміт банку не перевищує 100 тисяч гривень.

Банк інвестіцій та заощаджень. У цьому банку все позики оформляються безпосередньо при особистій присутності. Будь-які угоди через Інтернет не допускаються. Все оформлення займає не багато часу, близько години, а гроші ви можете отримати в касі в цьому ж відділенні. Кредитна ставка – 0,01% на рік, а кредитний ліміт становить до 300 тисяч гривень.

Альфа Банк. У банку ви можете отримати позику з лімітом в пів мільйона, на період до півтора місяців. Всі документи оформляються в перебігу години. Якщо хочете отримати кредит готівкою зверніться в касу найближчого відділення. Не потрібно збирати додаткові документи, залишати заставу або приводити з собою поручителів. Банк пропонує своїм клієнтам приємний бонус – оформити картку з пільговим обслуговуванням.

MegaBank. Надає послуги приватних і корпоративних позичальників. У цьому банку ви зможете оформити готівковий кредит тільки за паспортом всього протягом дня. Кредитний ліміт в цій організації не перевищує 50 тисяч гривень і отримати його можна на два роки. Річна кредитна ставка становить 15%, в той час як щомісячна всього 2,5%. Отримати позику в цьому банку можуть ті, хто офіційно не працевлаштований, не має постійного заробітку. При цьому співробітники не цікавляться навіщо вам знадобилися гроші і як ви плануєте їх витратити.

Банк «Глобус» дає можливість отримати кредит для людей похилого віку під річну ставку 15,5% і при місячних відсотках 2. У банку можна позичити від декількох сотень до 30 тисяч гривень, на два роки. Відзначимо, що банк не бере зі своїх клієнтів додаткові платежі, не вимагає збору додаткових документів. Вам буде потрібно тільки паспорт, ІПН і пенсійне.

Ideabank. Дає своїм клієнтам можливість отримати кредит на період від кількох днів до двох місяців. При цьому пакет документів передбачений мінімальний. Від вас буде потрібно тільки паспорт та ІПН, для людей похилого віку потрібно ще і пенсійне посвідчення. Можете вибрати індивідуальний період користування кредитними коштами, а вся процедура оформлення займе близько 15 хвилин. Банк обробляє всі заявки дуже швидко.

Ideabank – це найкращий для кредитування варіант. Кожен, незалежно від свого соціального стану може отримати позику. Поговоримо про різні види кредитів більш докладно. На даний момент банк пропонує такі види кредитування:

«Простий» – за його умовами ви можете позичити до 200 тисяч гривень, але для цього потрібно відвідати відділення банку. За використання позичених грошей щотижня з вас буде списуватися 9,99 гривень за кожну тисячу боргу. До того ж можете скористатися кредитними канікулами терміном в один місяць. Річна кредитна ставка становить 0,01%. Якщо вирішите виплатити кредит передчасно, то ніяких додаткових плат з вас не будуть знімати. Оформити таку позику можуть всі бажаючі у віці від 18 до 75 років.

«Цільовий» – оформляється на цільові покупки, а кредитний ліміт становить 120 тисяч гривень. Витратити ці гроші можна на велику побутову техніку, меблі, машину, ремонт будинку або тому подібні потреби. Оформлення подібної позики становить менше ніж 30 хвилин. Якщо буде цільове використання грошей, то можете скористатися знижкою в 10%. Якщо виплатите всі борги раніше, ніяких додаткових витрат при цьому вносити не доведеться. Максимальна вікова планка – 65 років.

«Консолідований» – це прекрасна можливість отримати відразу декілька кредитів на більш вигідних умовах. При цьому ці кілька позик можуть бути оформлені в кількох різних організаціях і на різних умовах. Кредитний ліміт встановлений в розмірі 200 тисяч гривень та взяти його можна на 3 місяці. Для цього потрібно принести паспорт або пенсійне посвідчення. Також вам потрібно показати кредитні обмови, для повернення яких ви і берете нові кредити.

«Кредит під заставу депозиту». Прекрасна можливість якщо ви хочете отримає кредит в тому ж банку, в якому у вас є діючий депозит. Саме цей депозит може бути заставою. Також відзначимо, що до раніше встановленої ставки на ваш депозит буде встановлено 5 додаткових відсотків. Термін кредиту повинен бути менше ніж термін самого депозиту хоча б на тиждень. Його можуть оформити люди у віці від 18 до 75 років. Крім паспорта вам потрібно буде надати квитанцію про сплату витяги з ДРОРМ.

«Пенсійний» – покликаний допомогти поліпшити фінансове становище людям похилого віку. Його можуть отримати ті, кому більше 75 років, на період не більш 4 років. Таким чином ви можете отримати позику з кредитним лімітом в 20 тисяч гривень, а також отримати можливість повернути борг в будь-який момент. Заявку можна оформити через Інтернет, а період її оформлення становить близько півгодини.

Перш ніж підписати договір, настійно радимо скористатися калькулятором. Він дозволить визначити, скільки грошей вам доведеться повернути, а також заздалегідь дізнатися, які документи потребують та чи інша компанія. Банки можуть надавати свої послуги як через Інтернет, так і при особистій присутності клієнта в офісі.

Якщо ви хочете отримати відносно невелику суму грошей на кілька місяців і при цьому не витрачати зайвого часу, можете скористатися послугами МФО, які активно працюють на сучасному ринку. Як правило, такі організації не видають готівку, а переводять все на банківську картку. Але, існують і ті компанії, які охоче працюють з готівкою.

СПИСОК МФО, ЯКІ ВИДАЮТЬ КРЕДИТИ ГОТІВКОЮ.

Головна особливість МФО в тому, що вони можуть працювати видалено через Інтернет: подати заявку, отримати або повернути гроші ви можете не виходячи з дому. Звичайно, якщо у вас немає активної банківської картки, то такий варіант вас не влаштовує. Тоді вам набагато зручніше буде отримати гроші на руки в одному з відділень банку. Отримати кредитні кошти можна в той же день, коли ви подасте заявку.

КредитМаркет. Компанія, яка видає кредити до 30 тисяч гривень на термін близько трьох років. Позичальники повинні бути у віці від 18 до 68 років. Пакет документів для оформлення кредиту складається з паспорта та ІПН, а для пенсіонерів варто додати ще і пенсійне посвідчення. При цьому не потрібно залишати заставу або шукати поручителів. Повертати борг можна як весь відразу так і частинами, розділивши його на кілька платежів. Це прекрасна можливість отримати готівку без особливих проблем.

CashPoint дає можливість отримати 5 тисяч гривень на одну або два тижні під процентну ставку 1,14%. При цьому не потрібно збирати цілий пакет документів, які зазвичай вимагають банки. Отримати позику можна готівкою, для цього потрібно приїхати до найближчого відділення МФО.

Глобал Кредит надає можливість отримати кредит в розмірі від 10 тисяч гривень. За кожен день використання кредитних грошей вам потрібно буде заплатити 2%, але, якщо ви звернулися в компанію вперше, процентна ставка становитиме 0,01%. А от користуватися такими грошима можна лише місяць. Процедура видачі грошей з моменту подачі заявки складає чверть години. Кредитні кошти можна отримати готівкою в найближчому відділенні МФО або ж на карту будь-якого українського банку. Отримати готівку дуже просто, оскільки відділення цієї компанії є практично в кожному великому місті України.

ШвидкоГроші дозволяє отримати кредит до 10 тисяч гривень під 2 відсоток за добу використання. Весь процес оформлення боргу становить 20 хвилин, а отримати кошти ви можете на картку або забрати готівкою в касі найближчого відділення МФО. Ця компанія не вимагає довідок про доходи, застав, поручителів. Все, що від вас вимагається – це паспорт і ІПН. Також хочемо зазначити, що ця МФО має найширшу кредитну мережу по всій території України, тому проблем не повинно виникнути.

УМОВИ І СПОСОБИ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТІВ.

Неважливо, де ви оформляєте кредит, в банку або МФО, його потрібно своєчасно погасити. Це позитивно позначиться на кредитної історії, допоможе поліпшити негативну КІ і підвищити довіру до вас, як позичальнику, в майбутньому. Як погашаються кредити:

Якщо кредит оформлений в банку, ви можете погашати його аннуїтетнимі (рівними) платежами протягом усього періоду користування. При цьому відсотки нараховуються на залишок суми. Погашати позику, оформлений в МФО, можна різними або однією сумою в обумовлений термін. Кредитори дозволяють погашати заборгованість до обумовленого в договорі терміну без штрафу і збільшеною комісії.

Існує кілька способів внесення грошей: термінали самообслуговування, які встановлені в супермаркетах, банківських відділеннях, торгівельних центрах. Можна перераховувати суми банківськими переказами через касу або онлайн, наприклад, Приват24 або використовуючи сайт свого банку. Якщо не можете користуватися такими послугами, зверніться до найближчого відділення банку, щоб зробити переклад. В цьому випадку потрібно надати реквізити для зарахування грошових коштів.

Якщо при оформленні заявки був зареєстрований Особистий кабінет, найзручніше скористатися цією опцією. Чи не доведеться нікуди їхати, спілкуватися з персоналом банку, брати реквізити, прив’язувати карту і т.д. Гроші перераховуються за п’ять хвилин на потрібний розрахунковий рахунок.

Прогрес не стоїть на місці, тому складнощів з оформленням і погашенням кредитів на різні цілі не виникає. Банки і МФО готові обслуговувати навіть ті категорії, які раніше не розглядалися в якості позичальників. Взяти гроші в борг можуть непрацюючі пенсіонери, студенти, неофіційно працевлаштовані громадяни, які не мають підтвердження доходів і т.д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *