Швидкий кредит онлайн

У нашому світі, який постійно і стрімко розвивається, потрібно робити все можливе, щоб не відставати від нього. А для цього просто необхідні гроші. Якщо кошти відсутні, розвиток суттєво відстає. Особливо це помітно тоді, коли гроші закінчують раптово і несподівано.

Бувають і гірші ситуації, у яких несподіване закінчення грошей це додаткова стаття для витрат. Погодьтеся, ніхто не застрахований від того, що гроші можуть знадобитися несподівано. Наприклад, може зламатися автомобіль, домашня техніка, затримають зарплату на роботі чи хтось із рідних захворіє. А що робити, якщо зарплатня ще не скоро, а гроші потрібні і вже і при цьому терміново?

Ні для кого не секрет, що жителі нашої країни живуть від зарплати до зарплати. А через пандемію у світі фінансова ситуація стала ще гіршою. Майже половина українців зізналася у тому, зо їх заощадження закінчилися або ж заощаджень вони не мали взагалі.

Тому зараз дуже важливо знайти можливість отримати додаткові кредитні гроші, про всякий випадок. Зазвичай, у такому випадку люди починають оформляти кредит.

Для початку зазначимо, що банківський і швидкий кредит – це два різні види кредитування. Якщо ви звернетеся у банк, то отримати гроші максимально швидко вам не вдасться. Для початку банк перевірить чи зможете ви розрахуватися з боргами, вимагатиме у вас довідки і процедура може зайняти багато часу. При цьому банки дуже вимогливі до своїх позичальників. Якщо у вас негативний кредитний рейтинг чи ви не можете надати всі довідки, які вимагають, у кредитувані вам відмовлять.

Щоб процес оформлення кредитів був максимально швидким і простим,МФО в Україні пропонують своїм клієнтам нову і популярну послугу – «Швидкий кредит онлайн». Скориставшись такою послугою клієнт може якомога швидше отримати кредит і при цьому уникнути бюрократичних перевірок. Більше того, такий кредит без проблем може отримати людина з поганою кредитною історією, або ж ті, у кого є незакриті кредиті в інших макрофінансових компаніях.

Головна перевага швидкого кредиту в тому, що вони можуть отримати позику на банківську картку максимально швидко. При цьому не потрібно шукати поручителів, збирати довідки і виконувати тому подібні звтяжні умови. Саме тому експрес кредитування в Україні користується такою популярністю серед позичальників. Таким чином, ви можете швидко отримати швидкий кредит і зекономивши при цьому багато власного часу.

Що таке швидкий кредит?

Швидкий кредит, або як ще його називають експрес або моментальний – це можливість отримати гроші на картку дуже швидко. Зазвичай рішення по такому кредиту мікрофінансовю компанією приймається дуже швидко.

Зазвичай вся процедура оформлення позики займає не більше години, а від самого клієнта не вимагається великої кількості документів. Тому не дивно, зо такі кредити дуже популярні не тільки серед українців, але й у жителів будь-якої частини світу.

Плюси і мінуси швидкого кредиту онлайн.

Популярність швидких кредитів цілком можна пояснити тим, що вони мають ряд переваг, особливо, якщо порівнювати їх з іншими кредитними інструментами. Саме про ці переваги ми і поговоримо далі. Основні плюси полягають в:

 • швидкість. На те, щоб розглянути подану вами заявку потрібно не більше 10 хвилин. Після цього всього за декілька хвилин замовлені вами кошти будуть перераховані на вашу картку. Її номер варто буде вказати при реєстрації на сайті МФО;
 • простота. Для того, щоб оформити кредит миттєвий вам не потрібно виходити з дому чи відпрошуватися з роботи. Все, що вам для цього знадобиться вільний час (хвилин 15), а також доступ до Інтернету;
 • легкість. Перелік документів, які вам можуть знадобитися для оформлення кредиту – паспорт та картка платника податків;
 • доступність. Оформити такий кредит можуть всі бажаючі: пенсіонери, студенти, безробітні, ті, хто працевлаштований не офіційно чи не має постійного заробітку, а також клієнти з непривабливим кредитним рейтингом.

Та не зважаючи на всі переваги, які ми пописали вище, експрес кредити мають хоча один, але суттєвий мінус. Він полягає в тому, що сума грошей, які ви можете взяти, та термін користування кредитними коштами обмежені. І якщо термін кредитування ви можете продовжити на місяць, то змінити кредитний ліміт буде важко. Для цього потрібно стати постійним клієнтом і чим частіше ви будете користуватися кредитними послугами, тим більшим буде кредитний рейтинг.

Хто може отримати моментальний кредит?

Вимоги, які висувають до своїх позичальників МФО в більшості випадків однакові. Це:

 • мати громадянство України;
 • досягти повнолітнього віку;
 • мати діючий паспорт та код платника податків;
 • мати карту одного з українських банків.

Та інколи МФО може висунути до потенційного позичальника і індивідуальні вимоги. Наприклад це може бути довідка про доходи, щоб вона могла переконатися у вашій здатності повернути борг.

Де і як отримати швидкий кредит на карту?

Maanimo це не кредитна організація і не займається видачею позик. Ми робимо все для того, щоб клієнт знайшов для себе найбільш підходящу компанію-кредитора. На сайті ви зможете ознайомитися з детальним списком компаній, які видають позики, а також з умовами, які ті пропонують.

Скориставшись зручним калькулятором, який у вільному доступі на нашому сайті, кожен може підібрати компанію, яка пропонує найбільш вигідніші умови та приємні бонуси.

Список компаній кредиторів можете знайти на нашому сайті трохи вище.

Щоб отримати експрес позику на нашому сайті, вам потрібно виконати декілька простих кроків.

 1. Ретельно ознайомтеся зі списком компаній, які представлені на нашому сайті та виберіть ту, яка підходить вам найбільше.
 2. Натисніть на клавішу «Подати заявку» у графі компанії, яка вами вподобалася. Система нашого сайту автоматично пере направить вас на сайт обраної МФО, же ви і зможете подати заявку на отримання позики. Для цього у відповідній табличці введіть суму коштів, яку ви хочете отримати, а також термін, протягом якого будете користуватися кредитними коштами. Надалі потрібно буде пройти просту процедуру реєстрації.
 3. Заповніть всі поля, які вам пропонує система. При цьому пишіть достовірну інформацію та перевірте всі дані, чи не допустили ви помилок. Врахуйте, що вказані вами дані перевіряються автоматично, тому чим більше ви про себе розповісте, тим вище шанси, що компанія не відмовить вам в кредитуванні.
 4. Дочекайтеся, поки результати залишеної заявки відобразяться в особистому кабінеті. Не хвилюйтеся, якщо ви не дочекалися і вийшли з кабінету, компанія пришле повідомлення на залишену під час реєстрації електронну пошту або на номер мобільного телефону.
 5. Якщо компанія одобрила вашу заявку, вам слід ознайомитися з умовами кредитування. Вони вказані в договорі з МФО і його потрібно підписати, якщо все перераховане вас враховує.
 6. Замовлені кредитні кошти будуть зараховані на вашу банківську картку протягом 10 хвилин. Зазначимо, що інколи можуть траплятися затримки, але не по вині МФО, а через негаразди з банком. Але такі ситуації трапляються дуже і дуже рідко.

Як погасити швидкий кредит?

Експрес кредит повернути так само легко, як і отримати. Саме тому він користується такою популярність. Повернути борг можна одним із способів:

 • через персональний кабінет на сайті компанії кредитора;
 • здійснивши банківський переказ на рахунок макрофінансової організації;
 • скориставшись терміналом самообслуговування;
 • за допомогою Інтернет-банкінгу;
 • через сервіс «мобільні гроші», який пропонують різні мобільні оператори.

Серед перерахованих вище способів найбільшою популярністю користується оплата через персональний кабінет. В цьому кабінеті можна не лише здійснювати оплату, але й перевіряти, скільки коштів заплачено, а скільки ще ви вині, прослідкувати історію платежів, перевірити,скільки відсотків нараховано, коли потрібно вносити обов’язковий платіж, а коли повністю розрахуватися з боргами.

Якщо на банківській картці, на яку ви отримували позику, я необхідна для погашення заборгованості сума, здійснити оплату натиском всього декількох клавіш можна в персональному кабінеті. Додаткових дій для цього не потрібно, оскільки картка вже прив’язана в особистому кабінеті.

Правова інформація.

Наразі в Україні ще немає діючого законодавства, яке б регулювало діяльність МФО. Але помилково думати, що ніхто не контролює діяльність цих організацій. На даний момент мікрокредитні організації працюють, керуючись наступними нормами, законами та законодавчими актами:

Норм цивільного права і законодавства про захист прав споживачів;

Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг»;

Закону України «Про банки і банківську діяльність»;

Закону України «Про електронну комерцію».

Всі кредитні компанії з нашого каталогу мають ліцензії на видачу онлайн кредитів, а також всі необхідні дозволи і документи, що легалізують їх роботу на українському ринку кредитування. Дізнатися, чи є в компанії ліцензія чи дозвіл на роботу такого роду, можна на сайті потрібної вам МФО.

Для того щоб додатково перевірити законність роботи певної МФО на українському ринку кредитування, можна її знайти в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на сайті Міністерства юстиції, а також в Реєстрі фінансових установ на сайті Нацкомфінпослуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *