Що таке реструктуризація боргу за кредитом

Якщо ви вже оформили кредит, це означає, що вам потрібно вчасно заплатити по кредиту або ж регулярно вносити обов’язкові щомісячні платежі. Якщо ж вказаний період гроші не будуть переведені на банківський рахунок, то буде утворена прос рочка по вашому кредиту. Якщо ви вже втрапили у таку ситуацію, вийти з неї буде вкрай важко. Якщо ж у вас буде декілька прос рочок, кредитор має повне право нараховувати на ваш кредит штраф чи пеню.

Реструктуризація кредиту.

Як правило, більшість банків в Україні користується лише одним механізмом кредитування – аннуітентним. Згідно з цим механізмом клієнт зобов’язаний повертати борг однаковими частинами, про розмір яких банк і клієнт домовляються заздалегідь. Якщо клієнт пропустить 6 таких щомісячних платежів його автоматично заносять у чорний список, а з ним самим починають працювати спеціалісти. Це можуть бути юристи, працівники банку або ж колектори.

Якщо виникла подібна ситуація – банк може запропонувати варіанти вирішення проблеми, а саме реструктуризації боргу. Такий метод є дійсно найкращим виходом із ситуації. При цьому вкрай важливо розуміти, що таке реструктуризація, як можна скористатися цим методом, а коли краще зачекати. Не потрібно спішити, оскільки реструктуризація передбачає переплати по кредиту.

Реструктуризація кредитної заборгованості – це міра, яку може застосувати банк до свої клієнтів, які самостійно не можуть виконати прописані в договорі зобов’язання. Реструктуризація боргу – це складна процедура внесення змін до укладеного з банком договору. Ці зміни можуть стосуватися як умов погашення кредиту, так і терміну погашення. Кожен випадок розглядається індивідуально.

На яких умовах здійснюється реструктуризація по кредиту?

Заходи по реструктуризації:

Зміна термінів повернення договору, а також розмірів щомісячного платежу. Сума щомісячних платежів може стати меншою для того, аби зменшити загальне навантаження на позичальника;

  • списання частини боргу з позичальника;
  • клієнт отримає відстрочку по оплаті обов’язкових щомісячних платежів;
  • закриття боргу часткою у власності;
  • рефінансування – це процедура, яка передбачає оформлення нової позики під менший відсоток для того, щоб погасити заборгованість з більшою кредитною ставкою. Оформити таку нову позику можна як і у самому банку, так і в іншій кредитній компанії.

Всі описані вище методи та заходи можуть застосовуватися окремо або ж може застосовуватися комплексний підхід. Потрібно зазначити, що ініціювати початок реструктуризації може як банк, так і клієнт.

Коли необхідно вдатися до процедури реструктуризації кредиту.

Якщо ви не виконували свої зобов’язання перед банком у період менше ніж пів року, то з таким клієнтом працюють самі банківські працівники. Вони можуть приїжджати додому, телефонувати, надсилати листи та повідомлення з проханням чи навіть вимогами погасити всі борги перед банком. Якщо про строчка по кредиту складатиме більше ніж пів року, банк зрозуміє, що у його клієнта з’явилися серйозні матеріальні проблемами і впоратися з ними йому буде важко. Саме у цей час виникне питання про реструктуризацію боргів.

Якщо при цьому ви потрапили у ситуацію, коли гроші затрималися і у вас немає можливості покласти їх на рахунок банку, ви не хочете псувати з ним відносини, не отримувати безліч дзвінків та повідомлень з вимогами повернути борг, зверніться за допомогою у компанію Loany. Це онлайн-сервіс, який допоможе максимально швидко отримати кредит у розмірі до 25 000 гривень. Для цього потрібно зібрати необхідний пакет документів, зачекати чверть години та мати при собі діючу пластикову карту банку.

Віртуальний сервіс Loany – це швидкий, надійний і доволі зручний спосіб отримати потрібні кошти без зайвих проблем. Компанія пропонує своїм клієнтам кредити без підводних каменів та додаткових платежів. Всі умови чітко та прозоро прописані у договорі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *