Як вибрати МФО

В наш час послуги макрофінансових компаній користуються популярністю серед жителів України. Напевне кожен із нас хоча б раз потрапляв у ситуацію, коли гроші потрібні от дуже терміново. Наприклад, знадобилося купити побутову техніку, бо раптово зламався холодильник, скористатися вигідною пропозицію в онлайн крамниці, зробити ремонт, поїхати у подорож чи зробити комусь подарунок. Своїх коштів для цього може не вистачити. Що робити в такому випадку? Потрібно позичити у когось гроші.

Одні намагаються позичити гроші у друзів чи родичів, інші неодмінно звертаються за допомогою у банк, треті ж беруть кредити в макрофінансових компаніях. У кожного з цих варіантів є свої плюси та мінуси. Розглянемо їх більш детально.

Перевага першого варіанту в тому, що він абсолютно безкоштовний. Погодьтеся, рідні,друзі, знайомі не будуть вимагати від вас сплачення додаткових відсотків. Але проблема в тому, що у потрібний вам час у друзів родичів може не виявитися або самі вони будуть у від’їзді. Тай звертатися за допомогою до знайомих часто не зручно.

Банк завжди має вільні гроші, але не завжди видасть їх клієнтові, при чому безкоштовно. Крім того, банки не часто довіряють своїм клієнтам. Для того, щоб отримати гроші у борг, позичальник мусить детально про себе розповісти, а також відзвітувати, як і куди він планує витрати отримані від банку гроші. Більше того, навіть така відвертість і наявність звіту не гарантують, що банк позитивно відреагує на ваше звернення. Іноді банк відмовляє, але при цьому навіть не повідомляє причини.

В результаті вам залишається третій варіант – звернутися за допомогою у макрофінансову організацію. Такі компанії займаються оформленням недешевих кредитів, проте роблять це оперативно і не вимагають цілої купи документів. Хоча, за деяких обставин гроші можна взяти і безкоштовно. Але для цього,обираючи макрофінансову компанію потрібно звертати увагу на певні моменти. Завдяки цьому в майбутньому ви зможете уникнути багатьох неприємностей. З допомогою компанії ШвидкоГроші ми підготували для клієнтів 5 порад, які допоможуть вам обрати компанію, і при цьому вам не буде потрібно переплачувати за і без того дорогі кредити.

  1. Вибирайте надійну компанію.

Наразі ринок макрофінансових організацій прекрасно розвинений. Є компаній, які планують працювати довго і серйозно. Вони працюють відкрито і без підводного каміння. Вони прагнуть не дише заробити, хоча це основна мета будь-якої МФО, але й хочуть підтримувати дружні та довірливі стосунки з клієнтами. Але зустрічаються і випадкові компанії, або як їх називають одноденки. Вони можуть розповсюджувати особисті дані клієнтів, а в разі необхідності домовитися з такими компаніями практично неможливо. Звісно, краще мати справу саме з першим типом компаній. Тому, перш ніж підписати договір з МФО дізнайтеся, як вони працюють. ШвидкоГроші – це справжній професіонал на сучасному ринку. Компанія працює більше десяти років і цей час встигла зарекомендувати себе як надійний та чесний кредитор.

  1. Звертайтеся в МФО, у яких є мережа відділень.

Головна перевага МФО в тому, що вони видають кредит клієнтам швидко, не вимагають купи документів, поручителів і тому подібного. Звісно, найпростіший спосіб зробити це через Інтернет. Оскільки це зручно, таку можливість своїм клієнтам надають всі сучасні і успішні кредитні компанії. Для цього потрібно пройти просту процедуру реєстрації, у спеціальних віконцях вказати серію документів, свої ініціали, номер банківської картки і всього за декілька хвилин на вашій картці будуть замовлені кошти. Але значно, набагато краще, якщо компанія не лише працює в Інтернеті, але маю власний офіс.

Для початку зазначимо, що відповідальні клієнти, які через певні причини не користуються Інтернетом або банківськими картками. Але є і такі користувачі, які активно користуються Інтернетом, але при цьому постійно відвідують справжні банківські відділення. Для цього може бути безліч причин: погасити кредит готівковою, особисто поспілкуватися з менеджером банку, отримати потрібно інформацію чи уточнити умови отримання кредитів, а також підписати кредитний договір. Навіть впевнені користувачі Інтернету можуть більше довіряти паперовому договору, ніж віртуальному. Саме тому деякі кредитні компанії витрачають чималі кошти для того аби відкрити власні відділення для клієнтів. При цьому варто зазначити, що компанія ШвидкоГроші володіє найбільшою мережею відділень в Україні.

  1. Детально вивчіть штрафні санкції.

Навіть відповідальні клієнти іноді можуть пропустити час виплату кредитів. І це не обов’язково зі злого умислу. Наприклад, людина внесла гроші для погашення боргу, але зробила це в останній день. Та при цьому не врахувала, що для того, аби гроші потрапили на рахунок кредитної компанії знадобиться певний час, інколи це декілька днів. Цей період залежить від умов кредитної компанії або від того, яким способом ви платите, оплати готівкою зазвичай опрацьовуються довше.

Але одразу варто знати, що штрафів за порушення умов договору не уникнути клієнтам будь-якої компанії. Але краще звертатися за допомогою у ті МФО, які не погрожують своїм клієнтам величезними штрафами. Наприклад,є компанії які за порушення подвоюють процентну ставку, а є ті, які доволі лояльно та з розумінням ставляться до незначних порушень. Компанія Швидко Гроші за кожен день відтермінування виплат бере з своїх клієнтів стандартну кредитну ставку згідно з норм діючого законодавства. Інші ж компанії, використовуючи недосконале законодавство та лазівки, можуть збільшувати кредитну ставку у декілька разів.

  1. Дізнайтеся про приховані платежі і комісії.

Існують макрофінансові компанії які, як і деякі банки, при видачі кредитів беруть зі своїх клієнтів неявні платежі та комісії. Наприклад, фірма заявляє, що видає позику з відсотковою ставкою 1,3% на добу. За таких обставин клієнт розраховує, що взявши позику в 3 тисячі гривень на тиждень, вкінці зазначеного терміну має повернути на 273 гривні більше. Але коли приходить час повернути гроші, виявляється, що потрібно заплатити на 480 гривень. Виявилося, що в кредитному договорі прописано, що клієнт зобов’язаний заплатити 2% від позиченої суми за саму послугу кредитування, та 0,7% за обслуговування. Звісно, такі особливості стануть для клієнта дуже неприємною несподіванкою.

Щоб уникнути подібних неприємних ситуацій, перед підписанням договору потрібно попросити консультантів, аби він детально розповів вам про процентну ставку, а також додаткові платежі, які з вас можуть бути стягнені. А взагалі, найкраще користуватися послугами перевірених макрофінансових компаній, які працюють уже тривалий час і на прозорих умовах, не нав’язуючи про цьому позичальникам додаткових виплат.

  1. Вивчіть умови надання першого кредиту.

Існують компанії, які пропонують своїм клієнтам перший безкоштовний кредит. На перший погляд це прекрасна можливість, але в процесі можуть виникнути нюанси. Якщо клієнт допустить хоча б мінімальну прострочку, то замість 0%, про які ви домовлялися раніше, вам нарахують кредитну ставку від одного до п’яти відсотків за кожен день користування цим кредитом. Звісно, така можливість прописана в договорі, але не завжди чітко. ЯК наслідок клієнт може втрапити у таку ситуацію: він бере у борг три тисячі гривень на термін у тиждень під 0%. Якщо він прострочить виплату хоча б на один день, то в кінцевому підсумку йому доведеться заплатити на 1000 гривень більше. Більше того,додаткові відсотки можуть нараховуватися і за дострокове погашення боргу.

Щоб потрапити у таку ситуацію перед підписанням договору його потрібно ретельно прочитати і не важливо, це паперовий чи віртуальний контракт. Ніхто не має обмежувати час на прочитання договору, якщо виникла така необхідність, ви можете взяти договір для вивчення додому. Краще всього співпрацювати з тими компаніями, які складають договір простою і зрозумілою пересічному користувачеві мовою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *